Playstation Network stänger för underhåll i morgon
Alla planer för onlinespel får styras om, då det ska fixas och donas med PSN.
#battlefield-3, #call-of-duty-black-ops-ii, #sony
Battlefield 4? Hahaha!
Grafik: Nvidia RTX 3060 TI DDR4 Ram: 32GB@3600mhz
Processor: RYZEN 7 5800x3d
Skärm 1 : LG UltraGear Nvidia Gsync 2560x1440 165hz
Skärm 2 : Samsung 4k 60hz
Hårddiskar: Samsung SSD 500GB. Samsung NVMe 1TB. Western dig 3TB
Han glömde till det i beskrivningen, Just Sayin, för de funkar
Så länge man håller på o klagar, psn: SoD_1994_SwE, fps all the way!
Inte för att det blir mindre felskrivning för det, men förmildrande omständigheter
I am the black wizards.
Haha jag köpte en i förrgår! Första intrycket är att PSN är segt som sirap, har hittils inte lyckats tanka spel snabbare än 1mb/s och då har jag ändå trådat 100/100.
Nåja lät den stå och tugga över natten så har nu alla junis ps+ spel. Väntar nu på att den ska installera Littlebigplanet-karting vilket tar en mindre oädnlighet. 30min och 25% färdigt.
Om du skyndar dig/ska spela med skiva så borde det väl inte vara några större problem. Hela skiten ligger inte nere va?
@spritarn
Jag antar att det är bättre på dom nyare ps3 men på min gamla så är trådlöst nätverk toksegt. Prova trådat och se över routerinställningarna för så segt ska det inte vara.
Det är lite knasigt med att ladda Uncharted 3, det är 4 stora filer som ska tankas men innan man tankat klart den första blir man dissad från PSN Plus. Men jag lyckades när jag gick via PSN Store för då kunde jag välja "background downloader" och då gick det bättre. Eller om det var tvärtom, kruxigt var det men det går att komma förbi.